Rozwiązania dla rolników

Polscy rolnicy bardzo szybko odkryli korzyści płynące z darmowej energii słonecznej i należą do liderów w stosowaniu rozwiązań fotowoltaicznych. Już tysiące gospodarstw rolnych wykorzystało dopłaty do instalacji fotowoltaicznych na terenach wiejskich i nie martwi się dziś o ceny energii elektrycznej.

Idealne rozwiązanie dla gospodarstwa

Fotowoltaika jest dla gospodarstwa rolnego akurat idealnym rozwiązaniem – czy to na dachu budynku mieszkalnego, gospodarczego czy na gruncie – zawsze znajdzie się miejsce na własną elektrownię dostosowaną do potrzeb gospodarstwa i domu. SUNWISE SOLUTIONS wykona bezpłatny audyt przedmontażowy oraz dobór i wycenę optymalnych dla twojej instalacji komponentów.

Farmy fotowoltaiczne

Zupełnie inne możliwości zarabiania na energii słonecznej dają farmy fotowoltaiczne. Już na jednym ha powierzchni można wyprodukować ponad 1 mln kWh energii rocznie.  Jeśli myślisz o przeznaczeniu części swojego gruntu na komercyjną elektrownię zadzwoń lub napisz do nas – pomożemy ci zbudować własną farmę fotowoltaiczną i cieszyć się stałymi przychodami przez długie lata.

Prąd, cwu, ogrzewanie

Innym rozwiązaniem szczególnie przydatnym dla gospodarstw rolnych mogą być kompletne zestawy do wytwarzania energii elektrycznej, ciepłej wody i ogrzewania budynków. Dzięki zgranemu ze sobą połączeniu modułów fotowoltaicznych, paneli solarnych i pompy ciepła nie tylko zaoszczędzisz pieniądze ale i wysiłek w przygotowanie ciepłej wody i ogrzewania.

Szukasz czegoś innego?

Sprawdź nasze rozwiązania dla domu.
Pasją całego zespołu SUNWISE SOLUTIONS jest dostarczanie naszym klientom rozwiązań do produkcji własnej – a co najważniejsze – czystej energii elektrycznej z elektrowni fotowoltaicznych, cieplnej oraz takich, które pozwalają na zmniejszenie lub optymalizację zużycia energii.

Copyright © Sunwise Solutions 2021